brothers Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 WitamZnalazłem luskeCzy mogłbym prosic o pomoc w identyfikacji?Pozdrawiam
Graudenz 18 Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 23x151mm działko WJa-23 strzelało taką amunicją.Produkcja radziecka.Podaj wymiary żeby się upewnić
brothers Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 dł.-140 mm (nieuszkodzony jest pewnie jakies 5-10 mm wiekszy ten wymiar to ulamanego )śr.-35mm czy to do działka przeciwlotniczego?Dzieki Pozdrawiam
Question
brothers
Witam
Znalazłem luske
Czy mogłbym prosic o pomoc w identyfikacji?
Pozdrawiam
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.