matchias Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 WitamPierwszy post i od razu prośba.Ma ktoś może (i byłby tak uprzejmy podzielić się) rysunki bądź zdjęcia w wyższej rozdzielczości elementu zaznaczonego na czerwono.Buduję wirtualny model polskiego vickersa, z tych kilku pikseli nie jestem w stanie określić rzeczywistego kształtu pewnych elementów.Pozdrawiam i z góry dziękuje
matchias Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 I kolejny element, jeśli ktoś miałby jeszcze zdjęcia bądź rysunki elementu napinającego gąsienice też byłbym wdzięczny.Pozdrawiam
kubelek86 Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 A kolega zna to?: http://bdf2005.republika.pl/html/wojska_ladowe.htmlhttp://www.youtube.com/user/BDFilms2005http://www.youtube.com/watch?v=I6OmnkGa7p8&feature=related
radett Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 Ładne prezentacje i śliczne opracowanie wirtualne vicka. Niestety jak dotąd brak jest odpowiedzi na zadane przez matchiasa pytania (sam jestem zainteresowany odpowiedziami) Może więc ktoś z obeznanych z tematem udzieliłby wiążącej informacji????
matchias Posted July 21, 2009 Author Posted July 21, 2009 Dzięki kubelek za linki, ciekawa stronka.Inne ujęcie mojego Vickersa:
meserek Posted July 21, 2009 Posted July 21, 2009 Matchias, widzę już mały błąd w Twoim Vickersie - zmień wizjer, który znajduje się obok działka.
matchias Posted July 22, 2009 Author Posted July 22, 2009 meserek, wizjer zmienię jak tylko znajdę fotkę bądź rysunki pozwalającę dokładnie określić jego kształt.A czy tak do końca jest to błąd ?
radett Posted July 22, 2009 Posted July 22, 2009 Jest to błąd, o ile to ma być wizualizacja POLSKIEGO Vicka. Poszukaj na forum wątku o Vicku w dziale WP II RP - tam jest stosowne zdjęcie, nawet wymarzone do tego problemu. Masz już może wiedzę co do tego elementu z tyłu???PZDR
matchias Posted July 22, 2009 Author Posted July 22, 2009 Radett kurcze nie mogę znaleźć wątku, o którym piszesz, a co do tego elementu z tyłu to nadal nie wiem co to jest.
radett Posted July 22, 2009 Posted July 22, 2009 jest , wystarczy troszkę poszperać. http://odkrywca-online.pl/vickers-e,132388.html#132388jak rozwiązałeś mocowanie tłumika?masz już skończoną wieżę od góry?
radett Posted July 22, 2009 Posted July 22, 2009 widzę że masz fotkę (fotki?) egzemplarza z muzeum w angli. Czy są to te ogólnodostępne z netu czy może byłeś tam osobiście????
matchias Posted July 22, 2009 Author Posted July 22, 2009 redett fotkę znalazłem w necie, Dzięki za linka, jakoś wcześniej na niego nie natrafiłem.Mocowanie tłumika
meserek Posted July 22, 2009 Posted July 22, 2009 Oj ma racje, właz wyglądał tak:http://img.audiovis.nac.gov.pl/PIC/PIC_1-W-311-3.jpg
radett Posted July 23, 2009 Posted July 23, 2009 No właśnie, life is brutal niestety......Sam borykam się tym problemem
matchias Posted July 23, 2009 Author Posted July 23, 2009 Trudno trzeba będzie poprawić, ale dzięki za zwrócenie uwagi,Tymczasem żółwik, jeszcze niekompletny i w niewłaściwym miejscu ale bryłę juz widać
radett Posted July 23, 2009 Posted July 23, 2009 zapodawaj resztę .. :) Fajnie to wygląda.Wydaje mi się że ta płyta z tyłu to zwykły kawał blachy służący do tego aby tam umieścić nr aktyczny" pojazdu. Dzieki temu był wystarczająco czytelny. Zamocowana dość solidnie przetrwała nawet jak już nie umieszczano numerów aktycznych" pojazdów.Mam wrażenie że skrzynki narzędziowe nie były jednakowe. Na prawej burcie skrzynka wydaje się być większa niz ta na lewej.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.