pmf1 Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 proszę o id takiego przedmiotu z foto, znaleziony przy7padkowo na polu, także żadne jaja" to nie są, chodzi właściwie o stwierdzenie czy to coś jest czy nie jest denarkiem,wzór mógł powstać po odciśnięciu się czegoś całkiem innego niż menniczy stempel... Średnica +/- 13mm metal jak sreberko
pmf1 Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 2 str. , grzbiet tego czegoś jakby przewalcowany?, wyciśnięty?
8total4 Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 brakteat ?szukaj pod takim hasłem na google..wygląda starawo..X-XIIw..pozdro!
pmf1 Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 dzięki, twoja opinia podniosła mnie na duchu, chociaż leżał na polu na wierzchu i stan jego jest rewelacyjny w porównaniu np ze sreberkami XIXw...
pmf1 Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 rzeczywiście, teraz sam uwierzyłem, szkoda że tego trochę natłukli, dzięki za id
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.