Jump to content

U-boot U 533 odnaleziony.


esterendensen

Recommended Posts

Posted
Witam.Widzialem dzisiaj artykul na temat odnaleziena owego okretu podwodnego w zatoce omanskiej(zjednoczone emiraty arabskie).Niestety po arabsku wiec nic nie wyczytalem.Wie ktos cos wiecej na ten temat?Bylo to juz poruszane?
Posted
O ile wiem to na wraku nurkowano juz ładnych kilka lat temu. Tu jest info o ostatniej ekspedycji:
http://www.7days.ae/storydetails.php?id=81007&title=Riddle%20of%20Nazi%20U-boat

Pozdrawiam

VW
Posted
VanWorden.Masz racje.Porownalem zdjecia z dzisiejszej prasy i jest identyczne.Widocznie zrobili jakis reemake i nawet nie pokusili sie o nowe zdjecia.Sorry za zamieszanie.A swoja droga to jestem juz w tym rejonie od kilku lat i nic do tej pory nie wiedzialem.Postaram sie zorganizowac wyprawe w ten rejon i moze wniose cos swiezego-tzn ewentualnie zdjecia.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information