konrado Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 Ostatnio natknąłem się na nabój zagadkę. W łusce od Lebela był luźno osadzony pocisk, lecz nie sądzę był był to lebelowy pocisk. Na denku ma oznaczenia: H" - w środku i wokół A AR 17 4"Dzięki za rozpatrzenie.
Sekal Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 a tak się składa że mam czubek od mausera z oznaczeniami, kupiłem kiedyś z łuseczką, łuska jest pierwszowojenna z literkami DM na spłonce i na czubku od spodu jest to samo.
konrado Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 Ostatnio natknąłem się na nabój zagadkę. W łusce od Lebela był luźno osadzony pocisk, lecz nie sądzę był był to lebelowy pocisk. Na denku ma oznaczenia: H" - w środku i wokół A AR 17 4"Dzięki za rozpatrzenie.
PatrX30 Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 Bo to jest pocisk do lebela...z 1917 roku dalszych bić nie potrafie zidentyfikować.pozdro
Question
konrado
H" - w środku i wokół A AR 17 4"
Dzięki za rozpatrzenie.
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.