Jump to content
  • 0

Czubek, mauser ?


konrado

Question

Posted
Ostatnio natknąłem się na nabój zagadkę. W łusce od Lebela był luźno osadzony pocisk, lecz nie sądzę był był to lebelowy pocisk. Na denku ma oznaczenia:
H" - w środku i wokół A AR 17 4"
Dzięki za rozpatrzenie.

4 answers to this question

Recommended Posts

Posted
a tak się składa że mam czubek od mausera z oznaczeniami, kupiłem kiedyś z łuseczką, łuska jest pierwszowojenna z literkami DM na spłonce i na czubku od spodu jest to samo.
Posted
Ostatnio natknąłem się na nabój zagadkę. W łusce od Lebela był luźno osadzony pocisk, lecz nie sądzę był był to lebelowy pocisk. Na denku ma oznaczenia:
H" - w środku i wokół A AR 17 4"
Dzięki za rozpatrzenie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information