rozi Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 Czy obie są Niemieckie? Pytam bo dno łuski w jednej jest okrągłe a w następnej przypomina koło zębate.http://img139.imageshack.us/i/rakietnice.jpg/
bjar_1 Posted July 18, 2009 Posted July 18, 2009 Obydwie niemieckie, ząbki na obrzeżu ułatwiały identyfikację typu naboju w ciemnościach.
rozi Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 Masz moze jakies linki o nich? Z chęcią bym sie więcej dowiedział. pzdr i dzieki za pomoc.
Question
rozi
http://img139.imageshack.us/i/rakietnice.jpg/
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.