kojolander Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 Witam co to za monetka i z jakich lat??Ile moze byc warta w takim stanie??
kojolander Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 dla ułatwienia na monecie widnieje prawdopodobnie carski orzełek
kojolander Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 jak to dieńga?? slyszalem o jakis dienieżkach ale dienga??
zibol Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 No tak to już u nich jest, że pieniądz i pieniążek znaczy dienga i dienieżka,
8total4 Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Dieniezka w XIXw (np. Aleksander II).Dienga - trochę wcześniej..pozdro!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.