Heruss Posted July 15, 2009 Author Posted July 15, 2009 Witam W imieniu Militarnych zapraszam wszystkich na drugą edycję pikniku militarnego w Krokowej, który odbędzie się na terenie żwirowni w miejscowości Krokowa. Poprzedni piknik był bardzo udaną imprezą choć kameralną ale jednak z zajefajnym klimatem i zajefajnym towarzystwem. ZAPRASZAM!!!!!!! PozdroHerussPS nie wiem czy już ktos to pisał a jka pisał to w ramach przypomnienia ;)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.