malena Posted July 13, 2009 Author Posted July 13, 2009 znalazłam dzisiaj złota rublówkę...sama w to nie wierzę ale to prawda czy już ktos z was też znalazł?
tomala_kikol Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Witamy na forum:) Może jakąś fotkę byś wstawiła? Pozdro
Navigator Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Kolega znalazł 3 sztuki,były sklejone razem do kupy.Trochę dziwne ale prawdziwe.
8total4 Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Chodzi chyba raczej o złotą -pięcio, lub -więcej.. rublówkę ;)Mikołaj II. ?pozdrawiam!
janushew Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 http://www.odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=485234#485456
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.