Jump to content
  • 0

ruska sprzączka + niemiecki medal ?


cabinet_wurzig

Question

3 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Hmmm...

Podobieństwo przeogromne jeżeli chodzi o medale...

.. jednak to chyba nie ta pozycja...

.. różnią się skosem / ostrością każdego z amion / boków " gwiazdy ..

.. poza tym na pojedyńczych listkach" widać, że czubki/końce w moim medalu są zaokrąglone, natomiast w tym dla OSTLEGIONÓW szpiczaste / ostre..

.. ostania różnica jaką dostrzegam, to dziurki do mocowania emblematu" - w moim medalu są zrobione w tym wianuszku - w medalach dla Ostlegionów wianuszek widać jest cały... :)tj. nie ma w nim dziurek tylko są po emblematem ..

TAK CZY SIAK dziękuje odpowiedź !

Ps. może jeszcze komuś coś przychodzi do głowy ? :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information