cabinet_wurzig Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Witam serdecznie !Proszę o pomoc w ID przedmiotów.1- klamra samoróbka ?2- medal strzelecki ?
coriolan Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 1.samoróbka2.odznaczenie dla Ostlegionów i kolaborantów
coriolan Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Orden/tuvaov.html
cabinet_wurzig Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Hmmm...Podobieństwo przeogromne jeżeli chodzi o medale..... jednak to chyba nie ta pozycja..... różnią się skosem / ostrością każdego z amion / boków " gwiazdy .... poza tym na pojedyńczych listkach" widać, że czubki/końce w moim medalu są zaokrąglone, natomiast w tym dla OSTLEGIONÓW szpiczaste / ostre.... ostania różnica jaką dostrzegam, to dziurki do mocowania emblematu" - w moim medalu są zrobione w tym wianuszku - w medalach dla Ostlegionów wianuszek widać jest cały... :)tj. nie ma w nim dziurek tylko są po emblematem ..TAK CZY SIAK dziękuje odpowiedź !Ps. może jeszcze komuś coś przychodzi do głowy ? :)
Question
cabinet_wurzig
Witam serdecznie !
Proszę o pomoc w ID przedmiotów.
1- klamra samoróbka ?
2- medal strzelecki ?
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.