HASAG40 Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 witam z jakiego okresu pochodzi ten orzelek czy to lata 50te?wykonanay z mosieznej blaszki mocowany na wasy z tylu
HASAG40 Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 witam z jakiego okresu pochodzi ten orzelek czy to lata 50te?wykonanay z mosieznej blaszki mocowany na wasy z tylu
HASAG40 Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 zblizenie glowy to bardziej kaczke przypomina niz orla:-)
HASAG40 Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 nr2 tez jakis dziwny ten ptaszek widac ze ktos sobie korone pilnikiem zrobil ale za komuny to dziwne?
HASAG40 Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 tutaj widac wyraznie mnie to akurat korone przypomina:-)
HASAG40 Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 i nr3 naklejany na material usztywniony aluminiowa podkladka to chyba milicja?
Kamikadze Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Ten metalowy żółty orzełek jest orzełkiem straży pożarnej tylko ktoś obciął znajdujące się pod nim skrzeżowane dwa toporki z kaskiem.
Question
HASAG40
witam z jakiego okresu pochodzi ten orzelek czy to lata 50te?wykonanay z mosieznej blaszki mocowany na wasy z tylu
12 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.