8total4 Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 nie, urzędniczy albo nieregulaminowy na prywatne zamówienie.oba wz.1857 dla piechoty.pozdro!
festung. Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 A napewno 1 to carski guzik bo ze zdjecia coś mi nie pasi.
8total4 Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 słabo widać, moze byc CK..przetrzyj oliwką i daj lepsze fotki.pozdro!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.