Jest to zjecie mojego pra pra dziadka, który prawdopodobnie był urzędnikiem w Przasnyszu (zdjęcie też tam zrobiono). Najprawdopodobniej pochodzi sprzed roku 1912 (kilka lat). Po każdej stronie kołnierza ma dwie gwiazdki na guzikach widnieje charakterystyczny wieniec otaczający rosyjskie godło z koroną. Po lewej stronie widza widać odznaczenie.
Nurtuje mnie jednak kwestia jakie miał funkcje i stopień. Ciekawi mnie również co to za odznaczenie.
Tu mam lepsze zdjęcie plus dwa inne (rodzina; tym razem biały mundur i zbiorowe zdjęcie gdzie mój przed jest 2 w II rzędzie licząc od lewej): http://img27.imageshack.us/gal.php?g=prapra2.png
Question
KaratI
Jest to zjecie mojego pra pra dziadka, który prawdopodobnie był urzędnikiem w Przasnyszu (zdjęcie też tam zrobiono). Najprawdopodobniej pochodzi sprzed roku 1912 (kilka lat). Po każdej stronie kołnierza ma dwie gwiazdki na guzikach widnieje charakterystyczny wieniec otaczający rosyjskie godło z koroną. Po lewej stronie widza widać odznaczenie.
Nurtuje mnie jednak kwestia jakie miał funkcje i stopień. Ciekawi mnie również co to za odznaczenie.
Tu mam lepsze zdjęcie plus dwa inne (rodzina; tym razem biały mundur i zbiorowe zdjęcie gdzie mój przed jest 2 w II rzędzie licząc od lewej):
http://img27.imageshack.us/gal.php?g=prapra2.png
Za wszelkie informacje z góry dziękuję.
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.