animal66 Posted July 8, 2009 Author Posted July 8, 2009 proszę o pomoc bo nakopałem tego z pół kilo większość to żelazo tylko parę sztuk buło mosiężnych - a po polu wala się tego z parenaście kilo - co ciekawe niektóre z łusek mają zagięty koniec otworu po pocisku. Czy tak duża ilość łusek w jednym miejscu może być pozostałością gniazda mg40.
ramol Posted July 8, 2009 Posted July 8, 2009 Witam. Podałeś chyba tylko część bicia. I nie op" a prawdopodobnie dou". Wtedy producentem jest czechosłowacki zakład Povázská Bystrica w czasie okupacji niemieckiej. Pozdrawiam.
Question
animal66
Proszę o id łuski ? Sugnatura: nop
14
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.