Jump to content
  • 0

pocisk + łuska chyba niemiecka !?


animal66

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

Posted
proszę o pomoc bo nakopałem tego z pół kilo większość to żelazo tylko parę sztuk buło mosiężnych - a po polu wala się tego z parenaście kilo - co ciekawe niektóre z łusek mają zagięty koniec otworu po pocisku. Czy tak duża ilość łusek w jednym miejscu może być pozostałością gniazda mg40.
Posted
Witam. Podałeś chyba tylko część bicia. I nie op" a prawdopodobnie dou". Wtedy producentem jest czechosłowacki zakład Povázská Bystrica w czasie okupacji niemieckiej. Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information