Jump to content

Guziki, Coś" i plomba do id


Recommended Posts

Posted
Przeszukując małe pole w trafiłem na kilka fantów których nie jestem w stanie zidentyfikować. Zacznę więc od plomby.
Posted

Nie wiem co to jest, na górze napis coś w stylu EDC co równie dobrze może być FDC jak i FDI i tak dalej. Na dole coś w rodzaju niewielkiej gwiazdki.

Posted
pierwsze to plomba celna z okresu carskiej Rosji.
w srodku w zagłębieniu powinien być krzyż z małymi wypustkami.

pierwszy guzik to polski wz.1919
drugi to rosyjski z okresu wojen napoleońskich, uzywany prawdopodobnie do 1828r..
pozdrawiam!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information