albertus32 Posted July 7, 2009 Author Posted July 7, 2009 wiem, ze temat akumulatorków do detektorów był wertowany, były zapytania co do pojemności, lecz mam pytanie czy teoretycznie wieksze napiecie ma odzwierciedlenie w głebokości sprzetuwiadomo, ze aku ma 1.2v, a bateria 1,5 v.Może jakiś elektronik by sie wypowiedziałpozdrawiam
albertus32 Posted July 7, 2009 Author Posted July 7, 2009 oczywiscie chodzilo mi ogłebokosci zaleganych fantów, nie sprzetu
Brzęczyszczykiewicz Posted July 7, 2009 Posted July 7, 2009 Zależy od konstrukcji urządzenia. W lepszych nie będzie miało znaczenia albo marginalne. W b. prostych konstrukcjach może mieć spore znaczenie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.