8total4 Posted July 7, 2009 Posted July 7, 2009 GV = GU BEM ?REM ?BEN ?Ciężko wyczuć..z drugiej strony prawdopodobnie korona liberyjna - Hrabiowska (wyglada na to iż było tam 9 pałek - mogę się mylić, gdyż oceniam po osi symetrii)Generalnie może to być XVIIIw.polmba zapewne z jakiegoś majątku szlacheckiego.pozdro!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.