Jump to content

Plomba


Recommended Posts

Posted
GV = GU
BEM ?
REM ?
BEN ?

Ciężko wyczuć..

z drugiej strony prawdopodobnie korona liberyjna - Hrabiowska (wyglada na to iż było tam 9 pałek - mogę się mylić, gdyż oceniam po osi symetrii)
Generalnie może to być XVIIIw.
polmba zapewne z jakiegoś majątku szlacheckiego.


pozdro!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information