euro_sabre Posted July 6, 2009 Author Posted July 6, 2009 Witam, proszę o id blaszki - z góry dziękuję.
coriolan Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 2 kompania ozdrowieńców I batalionu zapasowego grenadierów pancernychhttp://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/InfErsBat/InfErsBat1-R.htm
Question
euro_sabre
Witam, proszę o id blaszki - z góry dziękuję.
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.