8total4 Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 przejżyj dział poznajmy się".http://odkrywca-online.pl/kontakty/index.phppozdro!
slaweqsb Posted July 6, 2009 Author Posted July 6, 2009 szukam ludzi z krakowa którzy lubią poszukiwania moje gg3593159.
Mikesz64 Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 Fajnie... mieszkam w Krakowie... pochodze ze śwoetokrzyskiego mozemy sie poznać.
flint Posted August 3, 2009 Posted August 3, 2009 Ja też jestem z krakowa, i co dziwne, też pochodze z kieleckiego. Chodze od niedawna z HS-3.
mac3 Posted August 5, 2009 Posted August 5, 2009 Jakby co, to ja mogę gdzieś wyskoczyć. W ten weekend nie ale później tak. Pozdrawiam
flint Posted August 22, 2009 Posted August 22, 2009 no to co z tą integracją? moj gg 10050580, pisałem wcześniej na prw ale bez echa....
wodzu_ Posted August 23, 2009 Posted August 23, 2009 Witam jak cos to moge dolaczyc , kazdy weekend mam wolne. Pozdrawiam WODZU.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.