escewu Posted July 4, 2009 Author Posted July 4, 2009 witam:) proszę o id owego guzika. jest mały ok 15-17mm.interesujaca sygnatura szczególnie strzałka wskazujaca otwór po uchu. pozdrawiam
Jacek.Ant. Posted July 4, 2009 Posted July 4, 2009 Ta strzałka to litera ł w sygnaturze BGŁ czyli Bronisław Grabski Łódź.
Jacek.Ant. Posted July 4, 2009 Posted July 4, 2009 Nie, to jest wzór 52.Do początku lat 5o-tych stosowano sygnaturę BGŁ.
escewu Posted July 4, 2009 Author Posted July 4, 2009 aha. dzieki. a te 261 to jest nr seryjny? i kto nosił takie guziki? oficerowie? pozdro
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.