Dragon125 Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 2Takie bicia533 (?4?)5t?Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Swiety82 21:49 02-07-2009
Dragon125 Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Jakieś inne opinie?.Zrobic moze jakies dodatkowe foty?
Dragon125 Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Bicie jest 5t wiec nie może czyć ''czysto''rosyjska(łuski były sygnowane cyrylicą,czy sie mylę?).Jeżeli były wyłacznie cyrylicąto może produkcjii Polskiej ale czy taka miała miejsce??
Skok Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 Tak jak pisał kolega zebu74. Łuska naboju 7,62x54R do pierwotnie przeznaczonego do karabinu mosina. Obecnie nabojem tym strzela np PK/PKM. Łuska oczywiście jest powojenna.
zebu74 Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 ...z tym,że jedna radziecka wojenna z 1938r,a druga współczesna myśliwska.pzdr!
Dragon125 Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Dzieki serdeczne,niestety nei z wojny ale spodziewałem sie tego,zawsze to jednak coś;dPzdr Dragno125
Question
Dragon125
Prosze o informacje co to za łuska;)
8 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.