Jump to content
  • 0

Rosyjska łuska?


Dragon125

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Bicie jest 5t wiec nie może czyć ''czysto''rosyjska(łuski były sygnowane cyrylicą,czy sie mylę?).Jeżeli były wyłacznie cyrylicąto może produkcjii Polskiej ale czy taka miała miejsce??
Posted
Tak jak pisał kolega zebu74. Łuska naboju 7,62x54R do pierwotnie przeznaczonego do karabinu mosina. Obecnie nabojem tym strzela np PK/PKM. Łuska oczywiście jest powojenna.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information