fire-touched Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 na guziku z orzełkiem sa z tyłu cyfry 57 i 5pa na drugim nic nie pisze pewnie cywilny.
pmf1 Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 ten z prawej, to na bank jakaś masowa produkcja, używane w wojsku pruskim w okresie Iws, sam takich mam na kopę, ale z braku bić, nie wystawiałem, średnica także 23mm
8total4 Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 z lewej wosjkowy wz.52 , daj rewers i sygnatury drugiego o ile posiada.pozdro!
fire-touched Posted July 3, 2009 Author Posted July 3, 2009 ten drugi zielonkawy nie ma zadnych sygnatur
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.