wykop39 Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Witam . Bardzo proszę wszystkich o pomoc w id mojego znaleziska . Pochodzi ono z miejsca gdzie stacjonowały radzieckie czołgi . Jeśli ktoś ma jakiś link lub pomysł od jakiego modelu może on pochodzić to bardzo proszę o pomoc . Pozdrawiam
Hansdekawka Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 Z tego co widać to, tłok ten jest żeliwny.W latach IIWŚ nawet ruscy nie używaki już żeliwnych tłokóww silnikach spalinowych.5 pierścieni, ale bez pierścienia zgarniającego.Ogromna wysokość tłoka.Moim zdaniem jest to tłok od sprężarki.
Question
wykop39
Witam . Bardzo proszę wszystkich o pomoc w id mojego znaleziska . Pochodzi ono z miejsca gdzie stacjonowały radzieckie czołgi . Jeśli ktoś ma jakiś link lub pomysł od jakiego modelu może on pochodzić to bardzo proszę o pomoc . Pozdrawiam
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.