Jump to content

Pytanie dotyczace ace 150


kubalament

Recommended Posts

Posted
witam moje pytanie odnosi się do namierzania znalezisk ace 150 mam ace od 2 dni i właśnie namierzanie sprawia mi trudność nie mogę dokładnie zlokalizować lezącego pod ziemia przedmiotu jak wy to robicie? czy może macie jakieś wskazówki co muszę robić aby precyzyjnie zlokalizować przedmiot proszę o pomocne rady


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Grzebiuszka 12:37 28-06-2009
Posted
To samo co przy 250...patrz posty niżej !"



To Ace 150,czyli nie posiada pinpointa!!


Trzeba niestety orientacyjnie wyczuć środek" sygnału,z biegiem czasu złapiesz wprawę i będzie dobrze :):)
Posted
zmniejszaj czułość aby dokładniej namierzyć przedmiot. nabierzesz wprawy to większość rzeczy będziesz wyjmować za pierwszym sztychem, pozdrawiam
Posted
To jest kwestia wprawy. Ja mam w swojej wykrywce pin-point, a i tak jej nie używam. Z czasem nauczysz sie namierzac a słuch" z dokładnością do ok 5cm, jak nie lepiej.


Pozdrawiam!
Posted
jeżeli masz płytę DVD do instrukcji to jest tam pokazane jak to robić najlepiej ,
tak jak piszą koledzy trochę wprawy do tego trzeba ,
ja namierzałem krzyżowo - czyli ruchy sondą góra-duł i prawo-lewo ,

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information