pawcio75 Napisano 8 Czerwiec 2009 Autor Napisano 8 Czerwiec 2009 Mial byc maly wypad po stare ksiazki,jak to mowil moj brat. W tym miejscu musze zaznaczyc ze chlop ma duzo szczescia, moze tez znacie kogos takiego. Zbiera od kilku lat ale prawie wszystko wpada mu za darmo. Tym razem nie bylo inaczej. Po krotkiej pogawedce z osoba od ktorej dostal ksiazki dostaje 5 kartonow wypelnionych rzeczami po przedwojennym oficerze MW. Wymienie kilka fantow, sam nie moge wierzyc ze mial takiego farta. Mowil podekscytowanym glosem przez telefon: kordzik borowskiego w oryginalnym etui, odznake kadetow chyba knedlera, mundur,jakies guzy na lancuszku do plaszcza, patenty oficerskie zdjecia,medale, korespondencja etc. Na zakonczenie wlasciciel powiedzial ze ma jeszcze czapke i szable, musi tylko poszukac. Wlasciciel byl jakims dalekim krewnym i mu na tym nie zalezalo. Z tego wynika ze cuda sie zdazaja.
mariuszdzialo Napisano 8 Czerwiec 2009 Napisano 8 Czerwiec 2009 Puszczaj foty zobaczymy pogadamy. Nara
pawcio75 Napisano 9 Czerwiec 2009 Autor Napisano 9 Czerwiec 2009 Zdjecia dostalem dopiero dzisiaj, brat nie lubi siedzielic:(
pawcio75 Napisano 9 Czerwiec 2009 Autor Napisano 9 Czerwiec 2009 Jeszcze dodam ze ma wstazke do czapki ORP Blyskawica.
pawcio75 Napisano 9 Czerwiec 2009 Autor Napisano 9 Czerwiec 2009 Calosc Zeby wszystko przeczytac i przegladnac zajmie kilka tygodni.
bandurka1945 Napisano 9 Czerwiec 2009 Napisano 9 Czerwiec 2009 dobra ja mam już od dziś moczenia nocne... gratki
Midas Napisano 9 Czerwiec 2009 Napisano 9 Czerwiec 2009 Właśnie wróciłem do domu i miałem się kłaść spać siła wyższa zmusiła mnie jeszcze żeby na forum depnąć i co? I żałuję bo już szybko nie zasnę:O Szacun dla brata za szczęście, a dla Ciebie za słowność i że dałeś nam nacieszyć oko tymi cudeńkami. Cuda faktycznie się zdarzają.
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.