Skocz do zawartości

Okolice stanisławowa,Mińska maz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Dziś wybrałem się na teren starego folwarku w Szymance - pozdrawiam serdecznie jakąś mendę która będąc wcześniej nie zakopała ani jednego dołka zaś to co było jej niepotrzebne porozrzucała wkoło - zresztą wyrzuciła ciekawy odważnik do wagi tzw. przezmianu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam to tego co kolega wyżej napisał że i ja za tą mendę dostałem opierdol od pewnego pana który pozwolił mi pochodzić po jego polu a jak byłem 2 raz tam to były doły nie zasypane!!! I skończyło się nie miło dla mnie!!! Kultury troszkę!!

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę śmiesznych fancików ogólnie nędza trzeba poczekać aż skończą kartofle kopać to wtedy można ruszyć - z ciekawostek to brak panienek na drodze między Stanisławowem a Strachówką został spowodowany tym że jedną z niech TIR walnął. A i w sklepie firmowym mięsnym w Staśkowie mają super kaszankę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na naszej trasie nie mam szczęścia, ale ostatnio spotkałem z Adkiem lokalnego poszukiwacza ze Staśkowa jak weszliśmy na chodzone przez niego pole i mówił, że przeszukane, atam kilka fajnych monet wyszło plus monetka mega fajna wyszła Adkowi: 2 złote 1819. Nie pisze w jakiej miejscowosci dokładnie, ale mniej więcej wioadiomo jaki szlak:) Okazuje się, że warto szukać nawet w dość oczywistych miejscach:) A w Stanisławowie byłem pod samym rynkiem :) ale trawa. Na pewno wiele super pól byłoby rewelką, gdyby je kiedys ktos przeorał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie faktycznie jest czysto tj nie ma śmieci . I chyba nie tylko warto ale i mamy obowiązek chociaż trochę uratować przed zalaniem asfaltem od miejscowych nie słyszałem aby ktoś badał ten pas ziemi(z ramienia WKZ ) .Wczoraj w okolicach Choszczówki wyszło mi parę monet + trochę września 39 no i guzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie