Skocz do zawartości

cortes vs proxima ktory polecacie???


siesko

Rekomendowane odpowiedzi

Siedze i patrzę i się zastanaiam gdzie jest moderator. Takich odskoków od tematu jak na tym forum to nigdzie nie ma. Kolega prosił o porade czy ma wybrać cortesa czy proxime chciał poznać wady i zalety tych wykrywaczy, a nie obserwować wojnę kilku ludz, którzy sie nie lubią. Panowie do rzeczy i na temat, bo cała reszta jest nie na miejscu można o tym dyskutować gdzie indziej, kolega szuka pomocy a nie scenek" Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
choć może jestem mało doświadczonym poszukiwaczem bo chodziłem z Ace 250 i trochę z Fisherem 1225,to wiem że następnym wykrywaczem będzie coś ze stajni Tesoro,moją decyzje podjąłem po lekturze zagranicznych opinii na forach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt Raneda Jacek P, nie od dzisiaj wiem, że należysz do tej samej ligi co SZZ, Zwierzu, Proscan i jeszcze paru innych, którzy próbują niszczyć konkurencję niewybrednymi atakami. "

Panie Raned
Ja niszcze konkurencje czyli Pana???Nawet śmiać mi się nie chce.
Jest tutaj na tym forum kilkadziesiąt osób ,które potwierdzą ze nie mam nic wspólnego z zadnymi dilerami!!!!!!!!
Jestem poszukiwaczem,pracuje na MINELABIE i zawsze będe twierdził, że są to jedne z najlepszych wykrywaczy.I oczywiście WHITESY.Na czele z niesmiertelnym XLT.
A Pr.... osobiście nie znam, ale miałem z Nim do czynienia trzy razy poprzez Jego serwis.
I tak fachowo zrobił usterki mnie i moim kolegom, że byliśmy wręcz zachwyceni profesjonalizmem i co najważniejsze KULTURĄ ROZMOWY!!!A kultura działa na mnie jak magnes.
A o tym że ie zdziera" kasy chyba nie musze przypominać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie