Jump to content

reportaż Deutsche Welle o polskich Żydach


Recommended Posts

dzisiaj niemiecka Deutsche Welle (taki niemiecki odpowiednik naszej TV Polonia) w anglojęzycznym programie przedstawiła w skrócie obecne życie Żydów w Polsce Wszystko zostało przedstawione w stylu political corectness" tyle że nawiązując do II wojny światowej reportaż stwierdził że Żydzi mieszkający w Polsce masowo ginęli w obozach śmierci mordowani przez nazistów. Wszystko prawda tylko nie usłyszałem żeby to byli niemieccy naziści. I tak tworzy się historię na nowo - dla młodych Amerykanów, Anglików czy Francuzów informacja że naziści mordowali Żydów w obozach w Polsce oznacza jedno ci naziści to byli Polacy skoro zbrodnie miały miejsce w Polsce. Nauka z tego taka , że czas skończyć z używaniem terminów aziści" czy hitlerowcy" tylko należy mówić Niemcy".
Niemcy stosują delikatną politykę wybielania swoich zbrodni , obliczoną na długie lata i jak widac przynosi to konkretne rezultaty. W tym tempie za dwadzieścia lat nasze dzieci będą tłumaczyć się dlaczego Polacy byli okropnymi nazistami dokonującymi eksterminacji Żydów i oczywiście biednych Niemców.
Link to comment
Share on other sites

Szkoda słów i nerwów advertus.

Historie piszą zwycięzcy, a my nie jesteśmy postrzegani jako tacy.

I hehe.
Żydzi zaczynają oskarżać Nas o holokaus- ci , zaproszeni, którzy mieli u nas jak za piecem i rządzili z naszego kraju światem".

Tylko czekać aż się pani srajnbach spotka z jakimś rabinem w sprawie odzyskania utraconych dóbr na terenach Polski.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information