Jump to content

Cewka na monetki do Whites MXT


Recommended Posts

To świetna cewka na drobicę chyba, że masz na myśli snajperki? Tu można śmiało polecić dwie cewki: 6.5calowa, koncentryczna tzw.5'3" i 6x4 typu DD. Obie super. Jeśli szukasz czegoś w bardziej standardowym wymiarze to zdecydowanie polecam 6x10 DD.

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

1. Bardzo dobra cewka na trudniejszy teren. Dobra czułość i ciekawe zastępstwo standardowej, jeśli na BM950 jest za głośno" na twoim terenie.
2. Nieco większy zasięg (ale niewiele) niż standardowa cewka, przy czym czułość wciąż spora. Dobra jedynie na niezaśmiecony teren. Pogarsza oczywiście wyważenie sprzętu.
3. 18ka (prawdopodobnie masz na myśli Detecha) ma większy zasięg na większe przedmioty niż DD 1400, ale jest dość hałaśliwa i troszkę niewygodna w obsłudze. Dobra jeśli teren jest wolny od śmieci i szukasz większych zakopów.
4.Pewnie masz na myśli Excelerator Detecha, która jak dla mnie jest lepsza od Whitesa, ale i tak cierpi na to samo co nr 2. Osobiście wolałbym wybrać Whites Spider 12, która zwiększa zasięg, nie pogarsza (lub niewiele) wyważenia i ma świetną czułość.

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information