Skocz do zawartości

GAZ 69


dorek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten samochód od zawsze mi się podobał.
Teraz zamierzam spełnić dziecięce marzenie i kupić GAZ-a, proszę o porady na co warto zwrócić uwagę przy zakupie.

P.S. Wrzucajcie tutaj zdjęcia swoich gazików zrobimy mini galerię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie GAZ 51,a GAZ 63.Planuję wrzucić mu pakę na grzbiet,aby móc wozić swoje motorki.Chciałem go zrobić jako sanitarkę,ale wtedy będzie już zbyt ciężki,aby zarejestrować go do 3,5 tony(wystarczy prawko na kategorię B).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem na allegro gaza, który miał prostokątne drzwi od strony kierowcy. To jakaś przeróbka, czy produkcja seryjna, jeżeli seryjna to gdzie w takiej wersji wożono koło zapasowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to model gaza straży pożarnej z takimi drzwiami??? Rozsądek podpowiada mi, że model był tworzony na postawie seryjnie produkowanego modelu a nie jakiejś samoróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAZ-a 51 i 63 najszybciej można odróżnić nie tyle po oponach, ale dokładniej po kołach. Gaz 51 miał z tyłu bilźniaki, czyli dwa koła z lewej strony i dwa z prawej. GAZ 63 miał z tyłu po jednym kole na stronę. Mówimy oczywiście cały czas o tylnej osi.

Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorek jak chcesz kupic GAZ-a 69 to zapraszam na forum www.rajdy4x4.pl , tam jest cały dział tyczący się tylko samochodów GAZ 69 . Żeby wszystko przeczytać o gazikach będziesz potrzebował kilku tygodni.

Mysle że moderator wybaczy mi podanie adresu innego forum w tym dziale, ale moim zamiarem było tylko nakierowanie kolegi na dostęp do odpowiedniego źródła , skoro chce zakupić GAZ-a 69.

Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jestem pod wrażeniem różnorodnych zastosowań GAZ-a. Ciekawe czy można jeszcze gdzieś zobaczyć np. GAZ-a przystosowanego do zamiatania ulic, albo GAZ-a wywrotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie