Skocz do zawartości

Kobieta w Berlinie - film


wolfik1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Ja obejżę.Ciekaw jestem scenografii(Berlin zagrała"Legnica)i muzyki Z.Preisnera-ponoć znakomita.A co do spraw sprzętowych to Teciaki"nasze,czy przyjechały z Niemiec? http://www.youtube.com/watch?v=r4ayoXbRCOw&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak duzo ostatnio filmow o meczenstwie niemiec,tak wogole to swiat zle ich potraktowal za taka fajna i dluga wojne.Poczekaja jeszcze az wymra ostatni pamietajacy, to zrobia film jak to caly swiat napadl na nich, sapalil i zgwalcil.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film niezły chociaż spodziewałem się ostrzejszych scen mając na względzie statystyki zgwałconych i zamordowanych przez sowieckie hordy kałmuckie w Berlinie.

Natomiast sceny batalistyczne i scenografia mimo kilku wpadek jak na film robiony chyba na jednej ulicy godne uwagi.
Porównując z Czasem Honoru" gdzie przenoszą ten sam na okrągło słup ogłoszeniowy z jednej strony ulicy na drugą...to właściwie nie ma co porównywać.

Radzieccy" oczywiście pijani i agresywni i na tym tle główny bohater , major jakby z innej trochę bajki, rzecz jasna później za to zapłaci...NKWD wie wszystko...

Los pozostałych przy życiu berlińczyków nie do pozazdroszczenia.

Mając jednak w pamięci Wrześniową , bombardowaną bez litości Warszawę , 6 lat okupacjia potem dożynaną po Powstaniu i całą masę innych występków" w całej Europie i nie tylko , jakoś trudno wykrzesać w sobie nawet odrobinę współczucia dla mieszkańców ówczesnego Berlina.

Płacą słony rachunek za kilkanaście lat złudnego życia w przekonaniu że są narodem i rasą Panów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolfik1 o czym ty mówisz jaka rasa panów oni byli tylko trenowani od najmłodszych lat by profesjonalnie zamówić pięć piw i zobacz jak to się skończyło :D
pozdrawiam Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie