Jump to content

Bren Carrier


Recommended Posts

witam, swego czasu rozmawialem tu z kolegami na temat tegoz pojazdu, mowilem ze lezy sobie spokojnie na dnie kamieniolomu, no i ze porobie pare zdjec..... jak wiecie internet to wor bez dna i wlasnie na pewnej ze stron jest juz pare zdjec tego cudenka...:):)
szkoda ze nie ma mozliwosci go wytarmosic.... straaaaaaaaaaaaasznie gleboka ta dziura w ktorej lezy....
ach i jeszcze link:
http://www.hartziel.de/index.htm?/fragmente/index.htm
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
modelarz 91 . no problem zainteresować jakiekolwiek muzeum ... bo... ten Bren leży sobie spokojnie na dnie leja kamieniołomu gdzie co chwila znika zasypany , dopóty znowu go ktoś nie odgrzebie i w dodatku leży sobie biedaczek w... Niemczech , a tam ich ciut więcej leży , była strona o pojazdach na poligonach i leżących w krzakach w całych Niemczech , jest tego sporo, tylko nijak tego ruszyć.
Link to comment
Share on other sites

link do stronki na samej górze podał panzerfarer . trzeba wejść i tam są poligony niemieckie . tylko możliwe że sporo już zniknęło , bo Brenów było kilka, także Shermanów, kilkanaście half trucków , a nawet Stuart i wiele wiele innego badziewia rozkawałkowanegop . Pytanie czy Priesty były użytkowane w II wojnie czy to już powojenny wynalazek ?? Bo Priestów na podwoziu Shermana jak nasiał.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information