Skocz do zawartości

Juszczenko doktorem honoris causa KULu


Wilniuk

Rekomendowane odpowiedzi

W naszym kraju ktoś wpadł na pomysł by gloryfikatora naszych katów z OUN-UPA i SS Galizien Prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenkę cieszącego się we własnym kraju około 3% poparciem uhonorować tytułem doktora honoris causa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. By się temu przeciwstawić zrodził się pomysł wystosowania listu protestacyjnego do rektora KUL. Od naszej aktywności zależy czy do nadania h. c. Akcję zbierania podpisów organizuje ksiądz Isakowicz - Zaleski. List znajduje się na jego stronie
http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=14&nid=38&PHPSESSID=50a49c122fbd5af890a7ba0ab90ed711

Już niektórzy z naszych forumowiczów go podpisali. Przy najmniej raz zamiast tylko dyskutować na forum pokażmy, że potrafimy coś zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie jestem oponentem pana księdza,ale przegina już pałę.Mój stosunek do tej nacji jest biegunowo odległy od pana księdza,ale nigdy nigdy nie pozwolę na taką samowolkę superczystego" jakim się mieni.Pajacyk.Mój syn pobiera nauki na tej uczelni,mam go więcej w domu niż na sorbonie czego oni zdążą ich nauczyć???Super przekaz wiedzy wątpliwej.Juszczenko honoris niby prezydent Hacha oj,oj czy aby zdążą.Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie