Jump to content

Nastawy E-trac


Bandzior26

Recommended Posts

Witam

Pokombinuj coś ,najpierw na Coins pośmigaj sobie troszkę ,po jakimś czasie coś innego .Sam zobaczysz co i jak w twoim terenie jest ,u mnie lepiej idzie (mam Ex-se) jak chodzę na Iron mask np 20-22.Jest wazne aby się dopasować troszkę do panujących w danym terenie cudów" typu jaka gleba ,czy mase śmieci itd,itp.
A sam zobaczysz jak Ci pasuje

pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Ogólne wrażenia Zwierzu są bardzo fajne jak to z nową zabawką ;-) a tak serio czuję dużą różnicę po zmianie z Quattro. Lekkość, stabilność, dyskryminacja praktycznie nie ma wad jeśli nie cena :-)Duże zmiany w stosunku do Quattro w samym Manu. Szeroka gama ustawień do wyboru dająca dużą dozę kontroli nad sprzętem który można zaprogramować całkowicie zgodnie ze swoimi preferencjami. Ponawiam pytanie do posiadaczy E-trac jakich nastaw używacie?
Link to comment
Share on other sites

http://209.85.135.132/translate_c?hl=pl&sl=en&u=http://www.findmall.com/read.php%3F63,915934&prev=/search%3Fq%3DMinelab%2BE-trac%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN%26start%3D30&usg=ALkJrhjeyNhomROLJcayOLkI08ZmrdAQng

To może nie do końca to o co ci chodzi ,ale może się przydać
Link to comment
Share on other sites

Bandzior26 - do czego mają się kwapić?
E-trac z racji swojej ceny na naszym rynku nie jest zbyt popularny. Nie licz na to, że grono posiadaczy E-traca jest tak liczne jak Ace'a 250-ki. Dlaczego Ty sam nie pokażesz na jakich ustawieniach chodzisz? E-tac jak i ExII oraz SE to na prawdę dobre sprzęty, ale żeby uzyskać ich maksimum to nie wystarczy wgrać ustawienia, które ktoś Ci poda. Z tymi sprzętami trzeba wykonać samemu wiele prób, jak to zrobisz to uwierz mi, że nie będziesz potrzebował niczyjej pomocy.
Pozdrawiam
Yarek
Link to comment
Share on other sites

Wiem że jest już w Polsce kilka lub kilkanaście sprzedanych E-tracków więc to grono stale się poszerza i jak ująłeś to jego popularność wzrasta. Nie liczę na gotowe recepty gdyż każde pole jest inne i po prostu nastawa skuteczna na jednym polu w innym miejscu może być zupełnie nie trafiona. Gdybyś czytał moje wcześniejsze posty w innych podobnych wątkach dotyczących tego wykrywacza przeczytał byś że chodzę na AUTO. Interesują mnie metody podkręcenia nastaw które tak naprawdę mają skuteczny wpływ na polepszenie pracy wykrywacza. Nie proszę o gotowe wzorce dyskryminacji. O odpowiedzi proszę posiadaczy E-trac.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information