Jump to content

Wielka Ucieczka


Recommended Posts

W sumie ucieczka tunelem jest sama w sobie mało widowiskowa, bo jej po prostu nie widać od strony 'publiki'. Jestem ciekaw jak poradzili sobie z tym organizatorzy.

Jak ktoś ma jakieś fotki tego elementu - bardzo będę wdzięczny za prezentację.
Link to comment
Share on other sites

to, czego nie widać, albo co było mało widowiskowe zostało pokazane na telebimie w poostaci filmików kręconych wcześniej. Świetny pomysł, który przy okazji dawał chwilę wytchnienia i był swoistym punktem odniesienia.

Bardzo serdecznie chciałbym podziękować organizatorom, a w szczególności Sławkowi Cisowskiemu za zorganizowanie tak ciekawego widowiska o niekonwnecjonalnej formie jak na realia polskich rekonstrukcji historycznych. Zamiast masowego strzelania mieliśmy lekcję historii i aktorstwa, było i miejsce na grę, i na improwizację ale też na zaprezentowanie elementów musztry i życia obozowego.

Serdeczne dzięki za wspólna zabawę wszystkim zaprzyjaźnionym grupom, tak po stronie niemieckiej jak i sovieckiej którą wspaniale rozegrali chłopacy z LTRH oraz Kaliny Krasnej,

Sebastian Mizer" Mizerski
SGRH 3 Bastion Grolman"
Link to comment
Share on other sites

W imieniu GRH Kalina Krasnaja i swoim chciałbym podziękować Sławkowi za zaproszenie i opanowanie zaś wszytkim rekonstruktorom, za to , ze mieliśmy okazję po raz kolejny owocnie, w zgodzie odwalić kawał nikomu niepotrzebnej roboty! Grolmany - Kapelusz z głowy - Ostrów - szacun za ciuszki !!!
Link to comment
Share on other sites

panowie co prawda redakcja nie ponosi odpowiedzialności i tak dalej, ale widzę na tych zdjęciach siebie w mundurze LW, a podbis głosi że w mundurach LW SRH Prusy ...

ani ja, ani ośmiu kolejnych odtwarzających LW nie jest i nie było członkami SRH Prusy ...
Link to comment
Share on other sites

Hahaha aleś mnie mizeria " rozśmieszył. Popatrz na swój piękny pościk 3 oczka wyżej. Jakoś nie ma nic o innych grupach które uczestniczyłw w tej rekonstrukcji. Nic nie ma o czechach którzy świetnie odtworzyli pilotów. No ale jak zwykle piękny i wspaniały 3 BG wylicza już swoje zasługi. Zamiast biadolić podaj grupy które uczestniczyły w tym spektaklu, no chyba że tylko twój klub ma do tego prawo, patrz 3 oczka wyżej. Zenada.
Link to comment
Share on other sites

cieszę się że masz poczucie chumoru, 3BG przynajmniej nie jedzie na imprezę w 3 osoby po czym na fotach gdzie jest ich 20 pisze o my ..."

Chętnie podałbym grupy które uczestniczyły, chętnie bym podziękował za wspólną zabawę ale niestety podaję tylko te, które znałem, niestety nie mogłem znaleźć nigdzie spisu grup po stronie niemieckiej, po stronie sovieckiej zresztą też, czeskie grupy też z nazwy nie są wyeksponowane, chyba że masz jakieś informacje kto był odpowiedzialny za stronę niemiecką lub soviecką, kto dowodził, kto brał udział ... Znam Kalinę Krasną, LTRH, od dziś na pewno nie zapomnę też SRH Prusy i będę umiał ich zidentyfikować,

Mój post dotyczył kilku konkretnych fotek, na których widziałem swoją facjatę w mundurze LW a jak się dowiedziałem z opisu w mundurach LW na fotkach byli członkowie PRUS ... cholera, przespałem moment kiedy to przyjęli mnie na członka czy jak ??? Jeśli uważasz że to biadolenie, to życzę Ci żebyś zobaczył swije zdjęcie w tłumie z podpisem choćby o my ... pigmeje" ciekawe czy też będzie Ci tak wesoło i czy też będziesz tak koncertowo bił pianę ...
Link to comment
Share on other sites

Mowa jest o niemieckiej Luftwaffe, a nie całości. Widać Panów z LTRH i 3BG... jeśli są tam jeszcze inni lotnicy, to niech to po prostu w tym wątku zaznaczą- i im skapnie wówczas nieco sławy :)


Znów potrzebny jest hydraulik- zlew znowu się zapchał :)
Link to comment
Share on other sites

jeszcze jako sprostowanie pisząc w 3 osoby" nie miałem na myśli chłopaków z SRH Prusy, ich było 5 osób, o ile sobie przypominam, choć pewny nie jestem, po stronie niemieckiej wystąpili też ludzie z Marienburga, bo gdzieś w necie" coś takiego mi dziś przemknęło ...
Link to comment
Share on other sites

Opis został już dawno poprawiony a tu dalej bicie piany - była to nieścisłość związana z tym, że większość zdjęć przedstawiała osoby z Marienburga i Prus i była robiona przez fotoreportera z Marienburga.... a jedno czy dwa zdjęcia przedstawiały więcej osób.
Przy okazji - my też tam byliśmy - Marienburg" :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information