Skocz do zawartości

Złotoryja i okolice - jest śnieg czy nie


maras2

Rekomendowane odpowiedzi

Aż taki w terenie nie jestem zły, ale każdy inaczej rozumie najwyższy punkt przełęczy i las jak tam wjechałem to widziałem las po lewej i po prawej. Trafiłem tam już bez tej ostatniej Twojej instrukcji znalazłem te miejsca. A te łuski to w tym okopie w lesie już odnalazłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
W okopach można znaleść jakieś guziczki lub cześci umundurowania natomiast jeśli były jakieś walki wtedy najlepiej jest sprawdzać przedpole okopu.
Ewentualnie znajdź jakąś nową miejscówkę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Wiecie może coś o górze za Wilkowem.Ponoć była tam niezła rąbanka i militarka jeszcze wyłazi ?? Szukam też tych obozów Napoleońskich w okolicach Złotoryi,o kturych była mowa wyżej.Prosił bym o wskazówki.Jestem ze Złotoryi.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle ,że Radziecka 3 Armia Pancerna Gwardii w 2.dekadzie lutego 1945 tłukła sie przez około dwa tygodnie.Jest tam pół góry zrytej okopami.Nie wiem tylko z jakimi oddziałami niemieckimi ruscy walczyli.Sam tam jeżdzę,i cały czas wyłazi mnustwo military.Cały teren został już wielokrotnie przeszukany,ale jak ktoś lubi pokopać głębiej w zasypanych okopach,to wyłażą różne cuda..

Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardy niestety nie byłem i nie wykopałem skarbu :) Nie byłem, bo z moim wykrywaczem nie znajdę raczej drobnicy :( Stary wykrywacz mam - muszę sobie kupić nowy i myślę nad ACE chyba będzie najlepszy na takie szukanie. Ten stary jest dobry na militarkę, ostatnio nim hełm wyciągnąłem. Ale na Napoleona on się nie nadaje i był chyba przyczyną moich nie powodzeń co do poszukiwań pozostałości po tym okresie.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie