Jump to content

moneta stara


Recommended Posts

POMORZANY ma absolutną rację. Moneta w super stanie, a być nie powinna. Nie wiem gdzie była przechowywana? Ale nawet w szufladzie, nasza atmosfera popełniłaby w niej skazy, a takowych raczej nie posiada. Nie jestem pewien, ale na monecie są pozostałości jakiejś srebrnej farby.
Link to comment
Share on other sites

panowie nie mozna tak odrazu mowic ze to fals . ja bylem swiadkiem wykopania na polu monety ktora ma 500 lat a numizmatyk powiedzial ze to fals. sam go wysmialem . moneta poszla za groba kase ale nie w polsce :) dajmy szanse chlopakowi . moze ma jakis zdjecia z wyprawy albo inne dowody . . widzalem piekne stany monet po strasznym oraniu ich roznymi nawozami. pozdro
Link to comment
Share on other sites

panowie wiecie co,ja już wam nic tu chyba nie wystawie do pokazania,może ktoś chociaż powie co to jest a nie zaraz fals.nie macie chyba pojęcia,jak moneta potrafi się zachować w torfie i prosze nie gadajcie bzdur,że to z jarmarku bo takowa nie jest,a co do sprzedaży to nie sprzedaje monet !!!na żadnej aukcji.a co do srebrnej farby ,to może to srebrna moneta co?
Link to comment
Share on other sites

Kol. tomaszko15 oburzył się że usłyszał prawdę o monecie", ale niestety prawda czasami boli.Proszę sobie wbić www.wcn.pl potem wybrać archiwum pozycji, następnie wpisać półgrosz Władysława Jagiełły i wyjdzie cała aga" prawda.
A że nie mamy pojęcia jak się moneta zachowuje w torfie i gadamy bzdury no cóż.....!, brak słów.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

tomaszko15: moneta powinna być srebrna a nie jakiś mosiadz czy brąz..
możesz sobie wmawiać że jest oryginalna, ale to 100% wspolczesna słaba kopia.

w Torfie monety wychodzą w czarnej patynie, wiec zastanow się zanim cos napiszesz..

pozdro!
Link to comment
Share on other sites

nie wcale się nie cieszę moneta jest srebrna tylko ma taki nalot,no cóż powiedzcie mi tylko skąd wiecie ,że to nie jest oryginał bo go znalazłem w takim miejscu,że tam człowiek idzie raz na rok,i odpowiedzcie mi na pytanie skąd tam fals mógł się znależć,skoro tam wyskakują monety również zygmunta 3,trojaki? to też są w takim razie falsy? nie będe się z wami spierał same falsy ,mam z tamteGO miejscA monetę z 1025 roku srebrnego denarka ,to też fals TO PODZIĘKUJE TAKIM ZNAWCOM.
Link to comment
Share on other sites

teraz sie w.......m :( na początku sie wykłócam a teraz chyba musze wam racje przyznać i pochylić czoło.tylko skąd tam takie coś,na pewniaka szedłem.panowie wielki browar dla was.beero a ta monetka co znajomek znalazł to też fals?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information