Jump to content

Garrett GTI 2500 częstotliwości, o co chodzi?


nightmare

Recommended Posts

Witam

W opisie GTI 2500 znalazłem: * Wybór 1z8 częstotliwości"

O co w tym chodzi i jakie są różnice między tymi częstotliwościami??

Na jakiej najlepiej chodzić na kolorek (przedewszystkim monety)

Dzieki z góry za odpowiedzi i rady

Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Przecież luzik400 już wytłumaczył o co chodzi, od siebie dodam, że rzadko się tą funkcję stosuje no chyba że lubisz biegać w stadzie, pomaga tez jeżeli się znajdziesz pod siecią elektryczną. Natomiast chodzi się" na trybach: relic coins...itd, każdy z nich możesz modyfikować pod kątem różnych parametrów albo od razu wejść w custom" i poskładać to co chcesz. Instrukcję, którą masz doczytaj do końca i jeszcze raz. Jeżeli jej nie masz to daj maila na priv i dostaniesz ją ode mnie. To tyle.
Pozdrawiam.

PS. Na monetki ustaw relic (żeby nie zgubić delikatnych sygnałów, tryb coin zostaw na plażę) podkręć czułość na 10-11 (jeżeli będzie się sam wzbudzał to zmniejsz), przy okazji wyłącz sekretarke" :)), zżera baterie, sygnał wiodący ledwo słyszalny, sprawdź czy prawidłowo masz ustawioną opcje ateria/akumulator", to ważne. Powoli przemiataj i łap nawet bardzo delikatne sygnały.
Link to comment
Share on other sites

ronin lepiej ustawić na zero bo na relics nie każdą monetkę zobaczy a nawet jak centralnie nie trafisz na monetkę to też da inny sygnał więc żeby nie stracić za wiele to szukaj na zero jak pośmigasz przynajmniej ze sto godzin to załapiesz o co chodzi:)
Link to comment
Share on other sites

Zgadza się luzik400, z tym, że ja tryb zero" używam jako drugi i przy wątpliwych sygnałach wrzucam last mode". Zależy też gdzie szukamy, ja na bardzo zaśmieconych terenach (odłamek na odłamku) wiec gdybym schylał się po wszystko to w domu kobieta nic by ze mnie nie miała:)) . Dlatego nie można przykładać wszystkiego do jednej miary, adek_wawa chodzi na jewerly, Ty na zero, ja najczęściej na relic. I szafa gra :))
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information