Skocz do zawartości

czy posiada ktoś Tajemnice z Worka Liczyrzepy"?


KRANIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 years later...
Nie, że się czepiam ale twardym trzeba być...
I zdesperowanym...


PS I podpowiem, przy okazji, że ani nie wiemy, czy Kranik dalej zainteresowany, ani czy się na You pofatygował, gdzie kilka części jest- właśnie sprawdziłem...



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 16:39 06-10-2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie tolerujecie linków do chomika napiszcie to wyraźnie na głównej stronie. Jeżeli nawet KRANIK nie jest zainteresowany, to i tak link przyda się wielu ludziom. To nie jest link do zakazanych materiałów ani nielegalnych. Proszę nie usuwać go bez uzasadnionej przyczyny!



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 16:46 06-10-2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecha ma ten kto narusza prawo, gdyby prawa autorskie były niejasne to na chomiku nie umieszczą plików. Są bardzo czujni. Ja umieszczę te pliki na http://www.yandex.ru/ to będzie dobrze? I dlaczego ciągle jestem żółty"? Zapytaj chomika hm0 czy jego pliki są legalne i czy można udostępniać linki do nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapytam chomika, z kilku powodów...
Nie mam, akurat, pod ręką.. a jakbym miał, to i tak mi nie odpowie- do Wigilii jeszcze dłuższa chwila...

Dwa- dlaczego jesteś żółty? Za dużo ryżu? Nie daj Bóg problemy z wątrobą? Może po prostu nadużywasz herbaty? Takiej słabo parzonej, słomkowej...

Trzy- jeśli uważasz, że możesz i powinieneś np do chomika śnurki wklejać, zapraszam do korespondencji z Bocianem.

EOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Bociana wiele razy, nie odpowiada. Chodzi mi o tą zbędną zresztą żółtą karteczkę. To moja 4 złota łopata, wielkie dzięki (szkoda że nieprawdziwa). Człowieku śniegu, mój kot zaprasza cię serdecznie na herbatkę. Napisz jakie linki mam wklejać żeby znowu nie było pretensji.

SKW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie