Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bodziu000000

Panzer 1939 - część siódma

Recommended Posts

Kolejna część, już siódma.

Link do poprzedniej:
http://www.odkrywca-online.pl/panzer-1939-czesc-szosta,636637.html#636637

Pzdr
Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomku, od trzech dni wpatruje się w zdjęcie z 2008-12-24 23:11:54.Mieszkam w Radomsku i za chorobę nie mogę zidentyfikować tego miejsca. Wg mnie jest to Kamieńsk. W sumie to tylko 11 km od Radomska i może ubermensche z Wehrmachtu cos pokopali.Mam zamiar jeszcze dokonać wizji lokalnej", ale to juz po niedzieli.Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolego bo tak jest... sam mam kupe fotek z moich terenow i niedje wiary do dzis ze to te miejsca,dzieki bunkrom sa one wiarygodne.wystarczy ze drzewa niema lub jest w danym miejscu i juz wyglada to inaczej. szczegulne PODZIEKOWANIA DLA PANA BODZIA ZA WYSTAWIANO BOGATA GALERIE NA WIELU WATKACH FORUM ODKRYWCA . dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy macie jakies fotki 3DP Guderiana z okolic Wielka Klonia, Pruszcz, Bagienica, Gostycyn, Piła, sokole Kuźnica (Bory Tucholskie) 1-3 września 1939? Pojawiają się na różnych wątkach ale brak takich z elementami zabudowań charakterystycznych dla danej miejscowości np. kościoły lub mosty. Hisorycznie opisane tutaj: http://www.buko.las.pl/historia/wrzesien39/historia_wrzesien3.html
Pozdrawiam i jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia i chciałby sie nimi podzielić (opracowanie historyczne - stowarzyszenie działające społecznie) to proszę o kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, czy ktoś ma fotki z tamtej przeprawy mostem w Sokole Kuźnicy we wrześniu 1939 (także samego mostu i młyna, który był w pobliżu. Albo starsze zdjęcia kolejowego mostu nad Brdą łączącego Pruszcz Bagienicę i Kolonowo? Dzięki za każdą pomoc albo ewentualne źródła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panzer-Spähwagen-Abteilung mit gut sichtbar Div.-zeichen und Aufschrift auf Fahrzeugen (beim ersten kann man zwischen den Landsern -rd- lesen) vor Fahrzeughalle in Radzyn,Polenfeldzug"

Share this post


Link to post
Share on other sites×
×
  • Create New...

Important Information