Jump to content

Panzer 1939 - część siódma


Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply
Tomku, od trzech dni wpatruje się w zdjęcie z 2008-12-24 23:11:54.Mieszkam w Radomsku i za chorobę nie mogę zidentyfikować tego miejsca. Wg mnie jest to Kamieńsk. W sumie to tylko 11 km od Radomska i może ubermensche z Wehrmachtu cos pokopali.Mam zamiar jeszcze dokonać wizji lokalnej", ale to juz po niedzieli.Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

kolego bo tak jest... sam mam kupe fotek z moich terenow i niedje wiary do dzis ze to te miejsca,dzieki bunkrom sa one wiarygodne.wystarczy ze drzewa niema lub jest w danym miejscu i juz wyglada to inaczej. szczegulne PODZIEKOWANIA DLA PANA BODZIA ZA WYSTAWIANO BOGATA GALERIE NA WIELU WATKACH FORUM ODKRYWCA . dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Czy macie jakies fotki 3DP Guderiana z okolic Wielka Klonia, Pruszcz, Bagienica, Gostycyn, Piła, sokole Kuźnica (Bory Tucholskie) 1-3 września 1939? Pojawiają się na różnych wątkach ale brak takich z elementami zabudowań charakterystycznych dla danej miejscowości np. kościoły lub mosty. Hisorycznie opisane tutaj: http://www.buko.las.pl/historia/wrzesien39/historia_wrzesien3.html
Pozdrawiam i jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia i chciałby sie nimi podzielić (opracowanie historyczne - stowarzyszenie działające społecznie) to proszę o kontakt.
Link to comment
Share on other sites

Witam, czy ktoś ma fotki z tamtej przeprawy mostem w Sokole Kuźnicy we wrześniu 1939 (także samego mostu i młyna, który był w pobliżu. Albo starsze zdjęcia kolejowego mostu nad Brdą łączącego Pruszcz Bagienicę i Kolonowo? Dzięki za każdą pomoc albo ewentualne źródła.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information