Skocz do zawartości

Wspólne wykopki. Warszawa i okolice


Ejo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Co mogę wam podpowiedzieć to ze od strony Legionowa jak się jedzie na kąty węgierskie jest dużo pozycji po prawej stronie w lesie. Nie wygląda by tam ktoś szukał wiec może by było warto sprawdzić. Ale mam prośbę wielką do was. Zasypujcie dołki po sobie. Ostatnio chodziłem po choszczówce od drugiej strony i widziałem pełno dołków nie zasypanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
sas1 czy ktoś zasypuje dołki czy nie to jego indywidualna sprawa. Ja zawsze staram się zacierać ślady po swojej obecności :) z tego co widze to temat dołków jest często poruszany. Ja kopie dopiero od czerwca i nigdy nie zostawiłem dołka niezakopanego.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Co mogę wam podpowiedzieć to ze od strony Legionowa jak się jedzie na kąty węgierskie jest dużo pozycji po prawej stronie w lesie. Nie wygląda by tam ktoś szukał"...
Oj było szukane, było, już od ponad 20 lat kolejne pokolenie warszawskich poiszukiwaczy buszuje w tych okolicach. Nie przeszukany kawałek lasu w promnieniu 20 km od Warszawy to rzecz niemożliwa, chyba, że na prywatnym lub zamkniętym terenie. No, ale zawsze jeszcze coś tam zostało po poprzednikach, więc powodzenia i pochwalcie się, jak coś ciekawego traficie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejo luzik. Ja musze odkurzyć swojego mało używanego Cyklopa( skansen);-). To może się kiedyś z wami wybiorę. Częściej łażę po lasach i różnych takich miejscach rekreacyjnie. Ale jakoś ostatnio zaczyna bardziej ciągnąć wilka do lasu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że nie pojawiłem się na spotkaniu ale wypadł mi obiad u rodziców mojej dziewuszki. Mam nadzieje że będize jeszcze jakieś spotkanie :)

Czy został ustalony jakiś termin co do wspólnego wypadu?

pozdrawiam
Ejo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie