Jump to content

W Ameryce, to potrafią się bawić.


Recommended Posts

Witam
Jak by tak na to patrzeć to nie powinniśmy nic kupować co jest wyprodukowane przez Heinkel Cosmetics, Bayer AG, Siemens i innych niemieckich firm, które istniały w czasie wojny i chcąc nie chcąc produkowały na rzecz niemieckiej armii jednocześnie przyczyniając się do zagłady ludzi. Nawet firmy takie jak Jurid, która produkuje materiały eksploatacyjne do wszelkiej maści pojazdów można posądzić pośrednio o ludobujstwo (ich klocki hamulcowe i tarcze sprzęgła były montowane w ciężarówkach wszelkiej maści, pewnie nawet jeżdzących komorach gazowych) Dziwne przeczulenie na tym punkcie. Myślę że do każdego z niemickich przedsiębiorstw, które istnieją do tej pory mozna by przypiąć taką łatkę. ;)
Jakoś w Polsce nikt się nie buntował jak jeden z największych banków PeKaO SA przejmował zasłużony" Deusthe Bank. Ci to dopiero mają na sumieniu.
Ale jak o amerykanie zawsze znajdą coś co może odciągnąć uwagę do ich gospodarki, która dzieki wojnie powoli upada.
Najciekawsze w tym wszystkim jest stwierdzenie że wałściciele pochodzenia żydowskiego nie mieli nic przeciwko firmie Allianz ;) hehe jak widzą pieniążki (kożyści) to zrobią na wszystkim interes.
Pozdro
Heruss
Link to comment
Share on other sites

Selektywna ta pamieć, no ale coż, w Nowym Jorku przedewszystkim chodzi o pieniądze, powinni od razu byli sponsorować jakąś gmine starozakonną, dać milion lub dwa na fundusz Izraela i było by po krzyku, a tak to teraz mają chece...
A swoją drogą jak już na to tak patrzą, to każdy wyznawca Mojrzesza ktory jezdzi w Holiłudzie czy na Long Island Mercedesem, Audi, lub Porsze to kolaborant. Każda Sarah Jessica Parker która używa kremu Nivea lub połyka pigułke GlaxsoSmithklina albo aspirynke Bayera dokłada się do Holokastu i zagłady swoich przodków. Ale jakoś o tym już nie pamietają, a może pamietają ale im to nie przeszkadza?
Link to comment
Share on other sites

A mi się to naprawdę podoba!! :) Ha ha! Chcecie dać 25 mln dolarów na stadion? .. Sorki, ale możecie je sobie wsadzić- pamiętamy na czym budowaliście swoją dzisiejszą pozycję. Hahaha! Nareszcie! Dla mnie to jest kwintesencja sprawiedliwości!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information