Jump to content

Który jest głębszy?


1000WATT

Recommended Posts

  • 4 months later...
Cytuję za Van Wordenem:
resztą akurat tych detektorów nie da sie wiarygodnie sprawdzić w powietrzu, podobnie jak innych wieloczęstotliwościowców." Wiem, że jesteś przekaźnikiem informacji z for angielskojęzycznych [zresztą bardzo dobrze!]. Ta informacja jest już powielana np. przez SiDa.
Ale czy, któryś z Was sprawdził to doświadczalnie?
Następną informacją z tej samej bajki jest nielubienie przez te wykrywacze spulchnienia gruntu.
Pytam się jeszcze raz, czy któryś z Was to sprawdził doświadczalnie? I odpowiedzcie wprost: tak lub nie.
Może by się wypowiedzieli w tej sprawie uznani praktycy [kolojność przypadkowa :)]: Mrand, Rutus i ProScan. Bo mnie np. nie wydaje się, że to jest prawdą. Może zwiększyć się efektywność poszukiwań, ale nie zasięg. Przez efektywność rozumiem ilość wykopanych przedmiotów w określonym czasie.
Link to comment
Share on other sites

Armand jako że testujesz Safari to powinieneś napisać że nie.
Ja jako 1,5 roczny uzytkownik Gt mogę stwierdzić że na moich terenach nie na wpływu na wykrywacz spulchnienie gruntu.Chodziłem po terenach oranych,bronowanych,zbitych łąkach,parkach,ściernisku itp.
Wiadomo na oranym wysokie bruzdy,wyzej cewka przemiatasz,sygnał jest cichszy ale jest,po odgarnięciu ziemi nogą sprawdzasz jeszcze raz(każdy tak robi).
Na bronowanej ziemi jeszcze lepiej,normalne przeczesywanie,jak jest sygnał to sie kopie.
Jak pisze Van w powietrzu mierzenie nie jest podstawa do oceniania zasięgu.
Link to comment
Share on other sites

armand - dla mnie każdy test powietrzny jest mało wiarygodny i nudzi mnie powtarzanie tego po raz tysięczny. Wykrywacz wieloczęstotliwościowy musi widzieć grunt żeby działać poprawnie i dziwi mnie, że jako konstruktor powielasz trochę bajki o testach powietrznych i lewitujących monetach. Fora zagraniczne są dobrym źródłem informacji, ale trzeba jeszcze praktycznie znać sprzęty o których się pisze. Ja nie mogę odpowiadać za to kto powtarza, czy raczej przekręca moje opinie, zwłaszcza gdy robią to osoby z minimalnym doświadczeniem praktycznym czy też związane z dystrubutorami wykrywaczy. Nie pisałem za to o reakcji wykrywacza na spulchnienie gruntu", cokolwiek to znaczy. Nie robię też doświadczeń bo nie jestem elektronikiem tylko poszukiwaczem, ale używałem dość długo Sovereigna i Explorera i nie zauważyłem by te sprzęty reagowały specjalnie na zmiany gruntu i to zresztą podkreślam w swoich opisach.

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information