Lemeryt Napisano 5 Wrzesień 2008 Autor Napisano 5 Wrzesień 2008 WitamNiemiecki zbiornik, być może produkcja powojenna, ale żeby mieć spokojne sumienie pytam, może komuś z czymś się skojarzy. Za pomoc dzięki z góry.
MK Napisano 5 Wrzesień 2008 Napisano 5 Wrzesień 2008 Zbiornik na olej do pieca na... olej:Nur spezial Ofenheizöl einfüllen - napełniać tylko specjalnym olejem do piecówWiederanzünden nur bei erkaltetem Ofen - ponownie rozpalać tylko przy ostygniętym piecu.
Lemeryt Napisano 5 Wrzesień 2008 Autor Napisano 5 Wrzesień 2008 Dzięki – no to mam perełkę do kolekcji. Na szczęście kosztowała tylko 1,10.- :)Pozdrawiam
MK Napisano 5 Wrzesień 2008 Napisano 5 Wrzesień 2008 To w Biedronce" tak niskie ceny? ;)Sądzę, że gdyby był przedwojenny miałby na sobie bicia przynajmniej standardowe DRGM. Nie wypowiadam się ze 100% pewnością, gdyż na pojemnikach na olej do pieca tak dość.. w ogóle się nie znam ale obstawiałbym powojenny.
Lemeryt Napisano 5 Wrzesień 2008 Autor Napisano 5 Wrzesień 2008 Wszystko jasne - śmieć, zresztą filtr pachnie nowością. Ale zapytać zawsze warto. A z Biedronki" wracałem cały szczęśliwy, z pełnym bagażnikiem gratów których nie muszę identyfikować. Najlepsze Biedronki" to te w których kupuje się na kilogramy :)
Pytanie
Lemeryt
Witam
Niemiecki zbiornik, być może produkcja powojenna, ale żeby mieć spokojne sumienie pytam, może komuś z czymś się skojarzy. Za pomoc dzięki z góry.
7 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.