No więc wyhaczyłem u babci w stodole niemiecką skrzyneczkę, była całą pokryta rdzą, a ja wykazałem sie głupotą i zacząłem czyścić ją wiertarką, dopiero przy przykrywce okazało sie,ze ma sporo farby. Mam pytanie na temat bić. Na przykrywce są bicia bzl 43 i domyślam się że to kod fabryki i data produkcji, lecz wczoraj delikatnie czyściłem ją przy uchwytach i ukazało mi się sporo farby oraz niewyraźny napis. Wyczyściłem delikatnie napis i ukazało mi sie: Patr.Kast. 41 / M. I teraz kolejne pytanko na temat tych bić... Mam rozumieć, że Patr.Kast. 41 to model skrzyneczki i to by sie zgadzało, lecz nie pasuje mi ukośnik i M. Na Ebayu znalazłem ten sam model skrzyneczki i zamiast ukośnika była literak f, a po f było MG. Ma ktoś może wyraźne bicia, bo chciałbym zobaczyć czy czas zatarł pełny napis, czy po prostu moja jest jakaś inna... :P Prosze o wyrozumiałość i mam nadzieje, że mnie zrozumieliście :)
Question
IgI
No więc wyhaczyłem u babci w stodole niemiecką skrzyneczkę, była całą pokryta rdzą, a ja wykazałem sie głupotą i zacząłem czyścić ją wiertarką, dopiero przy przykrywce okazało sie,ze ma sporo farby. Mam pytanie na temat bić. Na przykrywce są bicia bzl 43 i domyślam się że to kod fabryki i data produkcji, lecz wczoraj delikatnie czyściłem ją przy uchwytach i ukazało mi się sporo farby oraz niewyraźny napis. Wyczyściłem delikatnie napis i ukazało mi sie: Patr.Kast. 41 / M. I teraz kolejne pytanko na temat tych bić... Mam rozumieć, że Patr.Kast. 41 to model skrzyneczki i to by sie zgadzało, lecz nie pasuje mi ukośnik i M. Na Ebayu znalazłem ten sam model skrzyneczki i zamiast ukośnika była literak f, a po f było MG. Ma ktoś może wyraźne bicia, bo chciałbym zobaczyć czy czas zatarł pełny napis, czy po prostu moja jest jakaś inna... :P Prosze o wyrozumiałość i mam nadzieje, że mnie zrozumieliście :)
Pzdr. Igi
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.