Jump to content
  • 0

łuska do ID


nowy1

Question

Posted

Witam. Proszę o odpowiedź. Od czego ta łuska i jak wysoka powinna być? Bo ta moja jest obcięta i od lat obi" za wazon na suche kwiaty. Dziękuje i pozdrawiam.

5 answers to this question

Recommended Posts

Posted

Witam. Proszę o odpowiedź. Od czego ta łuska i jak wysoka powinna być? Bo ta moja jest obcięta i od lat obi" za wazon na suche kwiaty. Dziękuje i pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information