Jump to content
  • 0

amerykańska skrzynka amunicyjna


hesler26

Question

Posted
Niestety nie posiadam fotek,opisuję z pamięci(widziałem ją min.)Szer.ok30-35,wys.15-20cm.Wytłaczany napis CAL ..."nie pamiętam jaki kaliber, z boku US i gorejący granat.Może jakiś link.Pozd.

3 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Oczywiście oryginalna USA posiadała napisy malowane w języku USA :)

Tutaj na fotce exportowa wersja zwycięskiej Armii Czerwonej...
Posted
Niestety nie posiadam fotek,opisuję z pamięci(widziałem ją min.)Szer.ok30-35,wys.15-20cm.Wytłaczany napis CAL ..."nie pamiętam jaki kaliber, z boku US i gorejący granat.Może jakiś link.Pozd.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information