hesler26 Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 Niestety nie posiadam fotek,opisuję z pamięci(widziałem ją min.)Szer.ok30-35,wys.15-20cm.Wytłaczany napis CAL ..."nie pamiętam jaki kaliber, z boku US i gorejący granat.Może jakiś link.Pozd.
kloki Posted August 16, 2008 Posted August 16, 2008 Oczywiście oryginalna USA posiadała napisy malowane w języku USA :)Tutaj na fotce exportowa wersja zwycięskiej Armii Czerwonej...
hesler26 Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 Niestety nie posiadam fotek,opisuję z pamięci(widziałem ją min.)Szer.ok30-35,wys.15-20cm.Wytłaczany napis CAL ..."nie pamiętam jaki kaliber, z boku US i gorejący granat.Może jakiś link.Pozd.
Question
hesler26
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.