pablo Posted August 13, 2008 Author Posted August 13, 2008 WItam Co to może byc , w środku puste.Pozdrawiam-Paweł
maxikasek Posted August 13, 2008 Posted August 13, 2008 Dzwonek z uprzęży końskiej tzw. janczar. Kulka ze środka wypadła.
leszekranger11 Posted August 13, 2008 Posted August 13, 2008 Witam.Zgadzam się całkowicie z kol.maxikasek-dzwonek z uprzęży końskiej.Pozdrawiam
Question
pablo
WItam
Co to może byc , w środku puste.
Pozdrawiam-Paweł
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.