Jump to content

Garrett GTI 2500 Pro Pack Plus ?


odkrywca2006

Recommended Posts

Posted
Witam wszystkich znawców tematu.Obecnie posiadam Smętka HS-3" i nie mogę narzekać bo trochę wygrzebałem ale w miarę jedzenia apetyt rośnie i posiadam już 3000zł na zakup lepszego sprzętu.Czy Garrett GTI 2500 to dobry i łatwy w obsłudze sprzęt? i o ile lepszy od innych?
Posted
Zgadzam się łatwy i dobry mam i narazie nie zmieniam,a 3 tyś. to już za dużo http://www.wykrywaczegarrett.pl/product_info.php?products_id=66
Posted
Fajny i przyjemny, ale wymaga poznania czyli czasu.
ps. bgybyś miał kupować w Vikingu to upewnij się z dziesięć razy, że mają na stanie zanim wybierzesz się do sklepu.
I wcale nie są tacy tani.
pozdrawiam
stangret
Posted
latam z garretem 2500 PRo, wykrywacz dobry ale IMO nie wart swojej ceny. W miare dobrze sprawuje sie na militarce, świetnie natomiast na monetkach. Kilka wypadów z nim to tylko nauka, potem jak go poznasz kopiesz coraz mniej syfu

Duza wada to waga, ja biegam z nim dosyc sporo, po całym dniu pomimo ze nie jestem jakims ostatnim herlakiem boli łokieć ;/

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information