Jump to content
  • 0

saperka I lub II wś


makul

Question

Posted

Witam,
znalazłem taką saperkę - wymiary tak jak polska łopatka.
Proszę o jakieś informacje na temat właściciela i okresu używania.
Pozdrawiam,
makul

5 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Używana przez jednostki tyłowe czy również 1-liniowe? Znalazłem ją w ziemi ale w miejscach stacjonowania bardziej wojsk carskich jak ACz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information